zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Willowa II sp. z o.o.

Willowa II sp. z o.o. to deweloperska firma zajmującą się działalnością budowlaną w Lublinie. Doświadczenie deweloperskie jest gwarancją realizacji mieszkaniowych projektów w profesjonalny sposób. Zobacz nasze aktualne inwestycje!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Lublin
Kontakt

Opis firmy - Willowa II

Jesteśmy firmą deweloperską. Budujemy na terenie Lublina na zakupionych gruntach budowlanych: mieszkania, garaże i lokale usługowe. Sprzedajemy na zasadzie hipotecznej własności z udziałem w gruncie. Firma powstała w kwietniu 2003 r.

W przeciągu 11 lat istnienia firmy wybudowaliśmy ponad 800 mieszkań oraz wiele lokali usługowych. Obecnie kończymy realizację inwestycji “Gęsia 34” –trzy budynki mieszkalne i planujemy zaczynać Inwestycję przy ul. Jantarowej.

Budujemy solidnie w dobrym standardzie, z najlepszych materiałów budowlanych. W budowanych przez nas mieszkaniach stosujemy indywidualne ogrzewanie lub korzystamy z sieci LPEC. Stosujemy również nowoczesny system wentylacji mieszkań (Aereco). Generalnym wykonawcą naszych inwestycji jest firma Ekbud Sp. z o.o.

Przy sprzedaży możliwość zmian indywidualnych rozwiązań zgodnie z życzeniem klienta.

 Ceny mieszkań oscylują w okolicy średnich cen metra kwadratowego na rynku lubelskim. Ceny gwarantowane w momencie podpisania umowy.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: