zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Willa Developer

Willa Developer to firma deweloperska, która oferuje mieszkania na sprzedaż w Radzyminie, Warszawie i Markach. Zobacz naszą ofertę.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Radzymin
Kontakt

Opis firmy - Willa Developer

Nasza Firma zajmuje się budową w systemie developerskim budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Inwestujemy w budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne uwzględniając potrzeby naszych klientów. Prowadzimy własne biuro sprzedaży mieszkań oraz obsługi klienta. Jako firma deweloperska i budowlana mamy pełną świadomość, że produkt oferowany naszym Klientom, będzie miał ogromny wpływ na jakość ich życia przez długie lata. Dlatego pragniemy aby nasze projekty i rozwiązania były odzwierciedleniem Państwa wymagań i potrzeb. W związku z powyższym zawsze wysłuchujemy uważnie Państwa pomysłów, opinii i uwag.

Budujemy osiedla w oparciu o projekty wykonywane przez renomowaną pracownię projektową. Chcemy aby nasi Klienci mieli poczucie komfortu i bezpieczeństwa, dlatego traktujemy ich wyjątkowo i budujemy solidnie. Nasze mieszkania są przemyślane pod względem jak najlepszej funkcjonalności i komfortu, a co za tym idzie, zadowolenia przyszłych mieszkańców.

Biuro Sprzedaży czynne:
poniedziałek - czwartek w godz.: 8:00 - 17:00
piątek w godz.: 8:00 - 16:00
sobota w godz.: 9:00 - 13:00

Willa Developer - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: