zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wikana S.A.

Wikana S.A. - mieszkaniowy deweloper działający na rynku nieruchomości w Lublinie, w Rzeszowie. Nasze doświadczenie deweloperskie jest gwarancją sukcesu w sprawnej realizacji mieszkaniowych projektów w profesjonalny sposób. Sprawdź!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Lublin, Rzeszów

Opis firmy - Wikana

Spółka developerska WIKANA S.A. na rynku budownictwa istnieje od 2005 r. W dotychczasowej działalności zrealizowaliśmy 2 inwestycje. Na dzień dzisiejszym WIKANA S.A. realizuje 9 inwestycji - w Lublinie, Zamościu, Rzeszowie, Łańcucie oraz w Krynicy Zdrój. Spółka WIKANA S.A. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Firmy członkowskie Polskiego Związku Firm Deweloperskich stosują opracowane wraz z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów zasady Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper.

Spółka jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, między innymi  w marcu 2008 roku na XXIV Targach Budowlanych LUBDOM WIOSNA 2008. Wikana otrzymała od  Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa nagrodę "Złoty Kask" oraz wyróżnienie za nowy produkt - inwestycję "Miasteczko Wikana" w Lublinie, w roku 2007 podczas Podkarpackich Targów Budownictwa Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów Wojewoda Podkarpacki wyróżnił Spółkę w konkursie "Złoty Medal podkarpackiego Rynku Budowlanego" a  Podkarpacki Rynek Budowlany wyróżnił firmę  za wizję "Tęczowe Osiedle" w Rzeszowie.

Wikana - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11581 osób