Wawel Service sp. z o.o.

Kraków, ul. Plac na Groblach 21
pokaż numer telefonu
Oferty:
9 inwestycji

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Kraków, Katowice, Mogilany

Wawel Service jest krakowskim deweloperem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Przez lata swojej działalności wpracował efektywny system kontroli kosztów, dzięki któremu klienci mogą nabyć mieszkania w rozsądnej cenie. Niemniej w ofercie firmy można znaleźć także lokale o wyższym standardzie wykończenia oraz nieruchomości komercyjne.

Nadrzędnym celem spółki jest realizacja wysokiej jakości mieszkań odpowiadających indywidualnym potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, przy czym dbałość o ład urbanistyczny miasta i jego rozwój jest dla firmy równie istotny. Dzięki badaniom preferencji klientów oraz doświadczeniu, lokalizacje, w których realizowane są projekty dewelopera, są wyselekcjonowane pod kątem perspektywicznego tworzenia przestrzeni miejskiej. Dlatego też firma z pietyzmem dba o estetykę nie tylko samych budynków, ale i o przestrzeń wokół nich.

Klienci mogą liczyć na wsparcie firmy w zakresie finansowania zakupu mieszkania, sprzedaży starego lokum i aranżacji nowego, a poprzez współpracę z partnerami deweloper gwarantuje liczne rabaty na zakup wyposażenia do nowego M. Za swoją działalność Wawel Service został wielokrotnie nagradzany wyróżnieniami i nagrodami w tym m.in. „Budowlana Firma Roku”, „Budowa Roku” czy „Mieszkaniowa marka Roku”.

Pokaz pełny opis

Aktualności

Zdjęcie wiadomości
Zamień stare na nowe w Wawel Service!
Promocja
Chcesz zamienić swoje mieszkanie na nowe i bardziej atrakcyjne? Jednak perspektywa żmudnych poszukiwań i wielu formalności powstrzymuje Cię przed podjęciem działań? Zapoznaj się z naszym programem „Zamień stare na nowe”. Sprawdź jak szybko i bezkonfliktowo możesz otrzymać nowe mieszkanie w rozliczeniu za stare!


Aby skorzystać z programu "Zamień Stare Na Nowe" wystarczy umówić się z naszym doradcą na wycenę dotychczas zamieszkiwanego lokum. Spotkanie jest zupełnie bezpłatne, a Ty nie ponosisz żadnych kosztów pośrednictwa. Kolejnym krokiem jest wybór nowego mieszkania, które może znajdować się zarówno w inwestycjach o początkowym stopniu realizacji, jak również tych, w których mieszkania już są gotowe i czekają na odbiór właściciela. Gwarantujemy płynną przeprowadzkę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Wawel Service.
Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 9 ofert

Miasta:
Wszystkie Kraków Mogilany Katowice
Wybrane filtry:
Nova Wiosenna, nowe domy bliźniaki, Wawel Service sp. z o.o., ul. Wiosenna, Zwierzyniec (Wola Justowska), Kraków Oferta szczegóły link
od 1 925 000 zł

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży Kraków
Kraków, ul. Plac na Groblach 21

pokaż numer

Biuro sprzedaży Katowice
Katowice, ul. Bytkowska 119

pokaż numer

Oddział Warszawa
Warszawa, ul. Czerniakowska 178a

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę