zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Waszkiewicz Nieruchomości

Motto, którym kierujemy się służąc Państwu pomocą i naszymi usługami brzmi „Z pasji do nieruchomości”. Naszym zadaniem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów z zachowaniem standardów...
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Gdańsk

Opis firmy - Waszkiewicz Nieruchomości

Motto, którym kierujemy się służąc Państwu pomocą i naszymi usługami brzmi „Z pasji do nieruchomości”. Naszym zadaniem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów z zachowaniem standardów zawodowych pośrednictwa, a także świadczenie  pomocy  w przeprowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości. Kupując, sprzedając lub wynajmując nieruchomość z naszą firmą gwarantujemy miłą i fachową obsługę, terminową realizację powierzonych nam zadań, zapewniamy poufność powierzonych materiałów jak również bezpieczeństwo transakcji.

Świadczymy szeroką gamę usług związanych z rynkiem nieruchomości, z których katalogiem można zapoznać się w zakładce usługi:

– doradztwo Kredytowe (wybór najlepszej opcji kredytu hipotecznego lub mieszkaniowego)
– doradztwo Ubezpieczeniowe (zapewnienie bezpieczeństwa finansowo – kredytowego)
 usługi Home Stagingu (przepis na szybką i zyskowną sprzedaż)

Kierując się znajomością rynku i zdobytym doświadczeniem, ułatwimy Państwu przejście przez poszczególne procedury transakcji.

Sprzedającym i Kupującemu po podpisaniu umowy z naszym biurem oferujemy:

– zaangażowanie w doprowadzeniu obu Stron do skutecznej realizacji transakcji

– prawne przygotowanie nieruchomości do procesu kupna/sprzedaży

– pomoc przy negocjacjach handlowych, działając przy tym w interesie obu stron transakcji

– profesjonalną i rzetelną opiekę nad powierzoną nam nieruchomością

– promowanie oferty na stronie naszej Firmy i innych portalach internetowych oraz prasie.

– zachowanie całkowitej dyskrecji powierzonych nam dokumentów

– bezpieczeństwo w przeprowadzeniu transakcji

 

Zapewniamy profesjonalną reklamę ofert nieruchomości:
– w prasie lokalnej
– na stronie internetowej
– w systemie BiuroWin (miedzybiurowy system wymiany ofert)
– w ogólnopolskich portalach internetowych
– na stacjonarnych nośnikach reklamowych (bilbordy, banery).

Biuro „Waszkiewicz Nieruchomości” jest członkiem Stowarzyszenia Pomorskich Pośredników Rynku Nieruchomości zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy certyfikat potwierdzający zwarcie obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w TUiR Warta S.A., co zapewnia bezpieczeństwo Państwa transakcji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Oferty nieruchomości w Gdańsku

ul. Lawendowe Wzgórze, Jasień (Szadółki), Gdańsk
Stacja Nowy Gdańsk
zapytaj o cenę ›
3-4 pok.
51,81-70,91
Stacja Nowy Gdańsk - W sprzedaży mieszkania na Jasieniu. W sprzedaży są mieszkania z balkonami wielkości dodatkowej 3,94 - 6,32 m². Inwestycję buduje deweloper ROBYG Grupa Deweloperska, termin realizacji planowany jest na IV kwartał 2021. Aktualnie dostępnych jest 5 lokali o powierzchniach 51,81 - 70,91 mkw. Budynek będzie liczył 7 pięter. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Lawendowe Wzgórze. Na kondygnacji podziemnej deweloper wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. W budynku powstanie 60 mieszkań. W sąsiedztwie inwestycji Stacja Nowy Gdańsk dostępne są bankomat, apteka, park, centrum handlowe.
Aktualizacja: 2019-06-14
ul. Niepołomicka, Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk
Złote Księżyce II etap
od 320 000
3-5 pok.
66,66-148,39
Złote Księżyce II etap - W sprzedaży mieszkania. Budynek będzie dwupiętrowy. Inwestycję realizuje deweloper Axxeco, termin realizacji przewidziany jest na III kwartał 2019. W ofercie dostępne są 4 lokale wielkości od 66,66 do 148,39 m². W sprzedaży są mieszkania z balkonami, ogródkami, tarasami o powierzchniach dodatkowych 5,20 - 40,00 m². Na kondygnacji podziemnej inwestor wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny. W okolicy inwestycji Złote Księżyce II etap dostępne są przedszkole, bankomat, przystanek autobusowy, apteka. W budynku powstanie 20 lokali, w tym kwalifikujące się do programu dopłat MdM. Inwestycja położona jest pod adresem ul. Niepołomicka.
Aktualizacja: 2019-02-18
Deweloper Axxeco
ul. Śląska, Oliwa, Gdańsk
Idea
od 573 434
3-4 pok.
59,92-93,41
Idea - Mieszkania na sprzedaż w Gdańsku. Na osiedlu powstanie 210 lokali. W sąsiedztwie inwestycji Idea znajduje się szkoła podstawowa, centrum handlowe, poczta, apteka. Osiedle buduje deweloper Euro Styl SA, termin oddania planowany jest na III kwartał 2019. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. Inwestycja położona jest przy ul. Śląska. Aktualnie dostępnych jest 7 lokali o metrażach od 59,92 do 93,41 m².
Aktualizacja: 2019-05-17
Deweloper Euro Styl SA
ul. Guderskiego / Flisykowskiego, Jasień, Gdańsk
Fotoplastykon
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
27,62-79,90
Fotoplastykon - W sprzedaży mieszkania. Aktualnie dostępne są 133 lokale o powierzchniach od 27,62 do 79,90 mkw. W pobliżu inwestycji Fotoplastykon dostępne są staw, bankomat, apteka, przystanek autobusowy. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Guderskiego / Flisykowskiego. W budynku powstanie 312 lokali. Inwestycję buduje deweloper Polnord S.A., termin oddania przewidziany jest na III kwartał 2020.
Aktualizacja: 2019-05-14
Deweloper Polnord S.A.
ul. Kliniczna, Wrzeszcz, Gdańsk
Rewita Wrzeszcz
zapytaj o cenę ›
1-3 pok.
32,34-72,05
Rewita Wrzeszcz - W sprzedaży mieszkania we Wrzeszczu w Gdańsku. W okolicy inwestycji Rewita Wrzeszcz znajduje się teatr, przystanek autobusowy, szkoła podstawowa, bankomat. Budynek będzie pięciopiętrowy. Aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań o metrażach od 32,34 do 72,05 m². Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Kliniczna. Osiedle buduje firma Budimex Nieruchomości sp. z o.o., termin oddania przewidziany jest na IV kwartał 2020. W budynku powstanie 107 mieszkań.
Aktualizacja: 2019-04-30
Kowale, ul. Heliosa 20, Gdańsk
Nowe Kowale
od 398 845
1-4 pok.
86,33-108,97
Nowe Kowale - W sprzedaży mieszkania w Gdańsku. Na osiedlu powstaną 92 mieszkania. Inwestycja budowana jest pod adresem Kowale, ul. Heliosa 20. Aktualnie dostępnych jest 15 lokali o metrażach od 86,33 do 108,97 mkw. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. Projekt sprzedaje firma BUDROS sp. z o. o., termin oddania przewidziany jest na III kwartał 2019. Budynek będzie miał 4 piętra. W pobliżu inwestycji Nowe Kowale znajduje się basen, centrum handlowe, market, bankomat.
Aktualizacja: 2019-05-15
Deweloper BUDROS sp. z o. o.
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 16 084 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.