zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Waszkiewicz Nieruchomości

Motto, którym kierujemy się służąc Państwu pomocą i naszymi usługami brzmi „Z pasji do nieruchomości”. Naszym zadaniem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów z zachowaniem standardów...
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Gdańsk

Opis firmy - Waszkiewicz Nieruchomości

Motto, którym kierujemy się służąc Państwu pomocą i naszymi usługami brzmi „Z pasji do nieruchomości”. Naszym zadaniem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów z zachowaniem standardów zawodowych pośrednictwa, a także świadczenie  pomocy  w przeprowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości. Kupując, sprzedając lub wynajmując nieruchomość z naszą firmą gwarantujemy miłą i fachową obsługę, terminową realizację powierzonych nam zadań, zapewniamy poufność powierzonych materiałów jak również bezpieczeństwo transakcji.

Świadczymy szeroką gamę usług związanych z rynkiem nieruchomości, z których katalogiem można zapoznać się w zakładce usługi:

– doradztwo Kredytowe (wybór najlepszej opcji kredytu hipotecznego lub mieszkaniowego)
– doradztwo Ubezpieczeniowe (zapewnienie bezpieczeństwa finansowo – kredytowego)
 usługi Home Stagingu (przepis na szybką i zyskowną sprzedaż)

Kierując się znajomością rynku i zdobytym doświadczeniem, ułatwimy Państwu przejście przez poszczególne procedury transakcji.

Sprzedającym i Kupującemu po podpisaniu umowy z naszym biurem oferujemy:

– zaangażowanie w doprowadzeniu obu Stron do skutecznej realizacji transakcji

– prawne przygotowanie nieruchomości do procesu kupna/sprzedaży

– pomoc przy negocjacjach handlowych, działając przy tym w interesie obu stron transakcji

– profesjonalną i rzetelną opiekę nad powierzoną nam nieruchomością

– promowanie oferty na stronie naszej Firmy i innych portalach internetowych oraz prasie.

– zachowanie całkowitej dyskrecji powierzonych nam dokumentów

– bezpieczeństwo w przeprowadzeniu transakcji

 

Zapewniamy profesjonalną reklamę ofert nieruchomości:
– w prasie lokalnej
– na stronie internetowej
– w systemie BiuroWin (miedzybiurowy system wymiany ofert)
– w ogólnopolskich portalach internetowych
– na stacjonarnych nośnikach reklamowych (bilbordy, banery).

Biuro „Waszkiewicz Nieruchomości” jest członkiem Stowarzyszenia Pomorskich Pośredników Rynku Nieruchomości zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy certyfikat potwierdzający zwarcie obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w TUiR Warta S.A., co zapewnia bezpieczeństwo Państwa transakcji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Oferty nieruchomości w Gdańsku

ul. Jaśkowa Dolina 73C, Wrzeszcz, Gdańsk
Apartamenty Jaśkowa Dolina
898 725
4 pok.
78,15
Apartamenty Jaśkowa Dolina - Mieszkania na sprzedaż we Wrzeszczu w Gdańsku. Aktualnie dostępny jest 1 lokal wielkości 78,15 m². W budynku powstało 45 mieszkań. Osiedle zlokalizowane jest pod adresem ul. Jaśkowa Dolina 73C. W pobliżu inwestycji Apartamenty Jaśkowa Dolina dostępne są park, liceum, klub fitness, sklep osiedlowy. Budynek ma 4 piętra. Osiedle zrealizowała firma Portal Office sp. z o.o.. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę.
Aktualizacja: 2019-09-23
ul. Śląska, Oliwa, Gdańsk
Idea
zapytaj o cenę ›
1-3 pok.
34,73-74,55
Idea - Mieszkania na sprzedaż w Gdańsku. Na osiedlu powstanie 117 lokali. W sąsiedztwie inwestycji Idea znajduje się szkoła podstawowa, centrum handlowe, poczta, apteka. Osiedle buduje deweloper Euro Styl SA, termin oddania planowany jest na III kwartał 2020. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. Inwestycja położona jest przy ul. Śląska. Aktualnie dostępnych jest 28 lokali o metrażach od 34,73 do 74,55 m².
Aktualizacja: 2019-11-04
Deweloper Euro Styl SA
ul. Nowatorów, Kokoszki, Gdańsk
Osiedle Start
od 288 164
2-4 pok.
42,93-84,19
Osiedle Start - Mieszkania na sprzedaż na Kokoszkach. Na osiedlu powstanie 157 mieszkań. W sąsiedztwie inwestycji Osiedle Start znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, staw, las. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Nowatorów. Budynek będzie liczył 4 piętra. Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę, lokale usługowe. Projekt realizuje firma Inpro S.A., termin oddania przewidziany jest na maj 2021. Aktualnie dostępnych jest 110 mieszkań o metrażach 42,93 - 84,19 mkw.
Aktualizacja: 2019-11-19
Deweloper Inpro S.A.
ul. Jaśkowa Dolina 73, Wrzeszcz, Gdańsk
Apartamenty Jaśkowa Dolina 73
od 340 207
1-5 pok.
25,21-111,06
Apartamenty Jaśkowa Dolina 73 - Nowe mieszkania we Wrzeszczu. W budynku powstanie 51 lokali. Osiedle realizuje firma Portal Office sp. z o.o., termin realizacji przewidziany jest na II kwartał 2021. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę. Aktualnie dostępne są 42 mieszkania o powierzchniach 25,21 - 111,06 m². Budynek będzie miał 4 piętra. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Jaśkowa Dolina 73. W pobliżu inwestycji Apartamenty Jaśkowa Dolina 73 znajduje się szkoła wyższa, szkoła podstawowa, żłobek, park.
Aktualizacja: 2019-09-23
ul. Świętego Brata Alberta, Kokoszki, Gdańsk
Osiedlowa II
od 300 000
2-5 pok.
43,10-103,36
Osiedlowa II - W sprzedaży mieszkania w Gdańsku. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Świętego Brata Alberta. Budynek ma 4 piętra. Aktualnie dostępne są 3 lokale wielkości od 43,10 do 103,36 mkw. Osiedle wybudowała firma City House sp. z o.o.. Na kondygnacji podziemnej deweloper wybudował parking podziemny. Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę, lokale usługowe. W budynku powstały 43 lokale. W sprzedaży są mieszkania z balkonami, tarasami o powierzchni dodatkowej 40,00 mkw. W sąsiedztwie inwestycji Osiedlowa II dostępne są basen, przystanek autobusowy, szkoła podstawowa, bankomat.
Aktualizacja: 2019-11-06
ul. Wałowa 17, Śródmieście, Gdańsk
Waterlane Vintage
od 237 752
1-3 pok.
21,04-58,66
Waterlane Vintage - W sprzedaży mieszkania w Gdańsku. W ofercie dostępnych jest 41 mieszkań o metrażach 21,04 - 58,66 mkw. Inwestycja położona jest przy ul. Wałowa 17. W sąsiedztwie inwestycji Waterlane Vintage znajduje się klub fitness, liceum, dworzec kolejowy, basen. Projekt sprzedaje firma Dom&House Nieruchomości, termin realizacji planowany jest na IV kwartał 2020. Na osiedlu powstanie 47 mieszkań. Budynek będzie czteropiętrowy. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę.
Aktualizacja: 2019-11-06
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 18 229 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.