zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sharin Estate Sp. z o.o.

Sharin Estate Sp. z o.o. to firma deweloperska działająca na rynku nieruchomości w Gliwicach. Deweloperskie doświadczenie jest gwarancją w realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Sprawdź naszą ofertę!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gliwice
Kontakt

Opis firmy - Sharin Estate

Sharin Estate Sp. z o.o. składa się z zespołu specjalistów w dziedzinie nieruchomości.


W swojej pracy stosujemy się do międzynarodowej normy ISO 9002, w ramach której dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług. Nasza główna siedziba znajduje się przy ulicy Lutyckiej 6 w Gliwicach.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej. Działamy na terenie Gliwic i okolic, gdzie możemy pochwalić się wieloma, zakończonymi sukcesem inwestycjami. Jedną z nich jest CityPark – eleganckie i komfortowe osiedle zlokalizowane w ścisłym centrum Gliwic.

CityPark zaprojektowaliśmy z myślą o osobach, które poszukują mieszkania dla siebie i swojej rodziny, a także tych, które myślą o zakupie lokalu, jak o inwestycji.

Rezydencja VIRIDI natomiast powstaje z myślą o osobach, które cenią sobie unikatową lokalizację w centrum Gliwic, a także bliskość takich obiektów jak: Urząd Miasta, Sąd Rejonowy, Urząd Pocztowy czy Miejski Komisariat Policji. Inwestycja zakłada połączenie nowoczesnego budynku mieszkalnego z historyczną, klimatyczną willą, w której można stworzyć przestrzeń do pracy. To idealne miejsce dla kancelarii prawnej czy biura notarialnego.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: