zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Villa Romanów sp. z o.o.

Villa Romanów sp. z o.o. deweloper mieszkaniowy zajmujący się działalnością budowlaną w Łodzi. Deweloperskie doświadczenie gwarantuje powodzenie w sprawnej realizacji projektów w profesjonalny sposób. Sprawdź naszą ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Łódź

Opis firmy - Villa Romanów

Spółka została założona w czerwcu 2011 roku jako spółka celowa do realizacji konkretnego przedsięwzięcia inwestycyjnego - realizacji osiedla 7 wielorodzinnych domów mieszkalnych w Łodzi – projektu o nazwie VILLA ROMANÓW. W jej działalności zostanie wykorzystana wiedza i doświadczenie jej Właścicieli oraz kadry zarządzającej.

Villa Romanów Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Romanowska 55 E lok. nr 17,
została zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Łodzi- Śródmieścia XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000393241.

Udziałowcami w spółce są: Prywatna Korporacja Inwestowania Sp. z o.o., która posiada 25 udziałów oraz Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o., która posiada 25 udziałów.

Nasza oferta

3 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 13 322 osoby