zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Villa Romanów sp. z o.o.

Villa Romanów sp. z o.o. - deweloperska firma działająca na rynku mieszkaniowym w Łodzi. Deweloperskie doświadczenie gwarantuje powodzenie w realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Zapoznaj się z naszą ofertą!
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Łódź

Opis firmy - Villa Romanów

Spółka została założona w czerwcu 2011 roku jako spółka celowa do realizacji konkretnego przedsięwzięcia inwestycyjnego - realizacji osiedla 7 wielorodzinnych domów mieszkalnych w Łodzi – projektu o nazwie VILLA ROMANÓW. W jej działalności zostanie wykorzystana wiedza i doświadczenie jej Właścicieli oraz kadry zarządzającej.

Villa Romanów Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Romanowska 55 E lok. nr 17,
została zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Łodzi- Śródmieścia XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000393241.

Udziałowcami w spółce są: Prywatna Korporacja Inwestowania Sp. z o.o., która posiada 25 udziałów oraz Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o., która posiada 25 udziałów.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 26 256 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.