zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Villa sp. z o.o. sp. k.

Villa Sp. z o.o. to firma deweloperska z Poznania. Zajmuje się budownictwem mieszkaniowym, zarządzaniem nieruchomościami oraz robotami budowlano-montażowymi
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Poznań

Opis firmy - Villa

BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE
VILLA Sp. z o.o. jest firmą inwestycyjną, utworzoną w celu realizacji średniej wielkości przedsięwzięć z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Specjalizuje się w budowie willi miejskich i kamienic o wysokim standardzie wykończenia, stosując materiały tradycyjne w połączeniu z nowoczesnymi technologiami. Specyficzny klimat architektoniczny budowanych przez nas budynków, duże nasycenie zieleni wokół, wysoka jakość, rzetelność w działaniu, wyróżniają naszą firmę z pośród wielu działających na rynku poznańskim firm deweloperskich. VILLA Sp. z o.o. jako generalny inwestor i jednocześnie wykonawca daje swoim klientom gwarancję wysokiej jakości wykończenia, terminowości, możliwość realizowania indywidualnych życzeń. Najlepszą rekomendacją naszej firmy jest zadowolenie i uznanie naszych klientów.
 
ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Naszym klientom - właścicielom mieszkań zapewniamy bezpieczeństwo, rzetelność oraz satysfakcjonujący poziom kosztów utrzymania. Przekazujemy komfortową logistykę funkcjonowania obiektu, wzorowo działającą administrację.

ROBOTY BUDOWLANO-MONTAŻOWE
Jako generalny wykonawca realizujemy również prace budowlano-montażowe i wykończeniowe według życzeń zleceniodawców. Wykonujemy modyfikacje projektów do indywidualnych potrzeb, oczekiwań naszych klientów. Pracujący dla nas wysokiej klasy fachowcy, specjaliści poszczególnych branż, gwarantują wysoką jakość budowanych przez nas mieszkań.

Nasza oferta

79 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 12 021 osób