zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

TRUST S.A.

TRUST S.A. to deweloperska firma działająca w Poznaniu. Doświadczenie deweloperskie jest gwarancją w sprawnej realizacji projektów mieszkaniowych w profesjonalny sposób. Sprawdź naszą ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Poznań

Opis firmy - TRUST

W niezwykle wymagającej dziedzinie, jaką jest wielkopolski rynek nieruchomości, działamy od prawie 25 lat. Mamy świadomość, że aby odnieść sukces rynkowy, należy zapewniać nie tylko wysoką jakość usług, ale także ich terminowość. Od 1989 roku zbieramy doświadczenie w branży budowlanej, a już w 1993 zaistnieliśmy na rynku deweloperskim. TRUST to zdecydowany lider na rynku budowy, a także sprzedaży funkcjonalnych, jak i wygodnych mieszkań oraz domów w prestiżowych lokalizacjach.

Nasza oferta jest adresowana do osób, które cenią sobie wygodę oraz możliwość aranżowania funkcjonalności mieszkania według własnych preferencji. Proponujemy mieszkania deweloperskie w przyjemnych, spokojnych i, co najważniejsze, bezpiecznych lokalizacjach. Pragniemy jak najdokładniej poznać wymagania naszych Klientów, które bierzemy pod uwagę już na początkowych etapach planowania. Analizujemy nie tylko potrzeby Klientów, ale też stale zmieniające się trendy rynkowe. Wszystkie nasze inwestycje realizujemy tak, by przyszli mieszkańcy naszych osiedli byli całkowicie usatysfakcjonowani. Nasze propozycje mieszkaniowe wyróżniają się nowoczesną, niepowtarzalną architekturą, łącząc równocześnie wygodę, komfort, bezpieczeństwo oraz prestiż.

Jesteśmy bezkonkurencyjni cenowo – na rynku poznańskim trudno o dewelopera, który sprzedawałby mieszkania w tak prestiżowych lokalizacjach, reprezentujące tak wysoki standard. Do 2011 roku firma TRUST oddała do użytku mieszkania oraz domy, których łączna powierzchnia użytkowa wynosi blisko 100 000 m2. Obecnie, realizujemy inwestycje Lubczykowa Góra II oraz Piątkowo Park.

Poza działalnością deweloperską, aktywnie wspieramy również społecznoœci lokalne, a także Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Dowodem dynamicznego rozwoju firmy oraz odniesionych przez nas sukcesów są zdobyte liczne nagrody i wyróżnienia, świadczące o wysokiej jakości realizowanych przez nas inwestycji. Mamy zaszczyt pochwalić się między innymi tytułami Gazela Biznesu oraz Poznański Lider Przedsiębiorczości, certyfikatem „Najwyższa Jakość w Budownictwie” . Firma TRUST jest również laureatem prestiżowego konkursu Deweloper Roku. Do naszych licznych sukcesów możemy dołożyć także zaszczytne 5 miejsce w Rankingu Wartości Marek Wielkopolskich. Nasza marka TRUST została wyceniona na ponad 35 mln zł w kategorii B2C (business to customer). Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, jak również do Polskiego Stowarzyszenia Budowniczych Domów.