Toplokum

Kielce, ul. Warszawska 158
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje
51 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kielce, Kraków
Jesteśmy firmą, która wsłuchuje się w głos osób poszukujących idealnej przestrzeni do pracy lub życia. W naszej ofercie można znaleźć wygodne, zaprojektowane zgodnie z panującymi trendami architektury pomieszczenia biurowe oraz nowe mieszkania. Kielce są miastem, w którym rozpoczęliśmy realizację projektów budowy nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, dokonując tym samym rewitalizacji zaniedbanych obszarów kieleckiej metropolii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego Generalnego Wykonawcy Sinergen możemy realizować inwestycje w wyznaczonym czasie i oddawać do użytku budynki spełniające wymogi najwyższej jakości.

Nasze inwestycje

Miastem, w którym rozpoczęliśmy swoją działalność, są Kielce. Inwestycje budowlane warte zaprezentowania to przede wszystkim nowoczesne Osiedle Na Górnej – I etap rozpoczęliśmy w roku 2017, kolejny rok później, do marca 2021 roku zrealizowaliśmy etap II, a od połowy 2020 roku do maja 2021 przekazaliśmy ponad 100 mieszkań z etapu III. Możemy pochwalić się dużą liczbą lokali sprzedanych na naszym Osiedlu – to około 300 mieszkań. Obecnie prace koncentrujemy na budowie etapu IV, a plany rozszerzamy o V i VI. Dlaczego Osiedle Na Górnej warte jest uwagi? Ta inwestycja jest przykładem rewitalizacji obszarów, które wcześniej nie były przeznaczone pod zabudowę. Zdecydowaliśmy się ponownie wykorzystać te tereny i zaoferować je osobom ceniącym wyjątkowo atrakcyjne położenie, które gwarantuje bliskość ważnych instytucji, uczelni, szkół, galerii handlowych oraz bezpośrednie sąsiedztwo pozamiejskich rekreacyjnych terenów zielonych.
Mieszkańcy mogą cieszyć się otaczającą zielenią – spokojna okolica jest idealnym miejscem wypoczynku po pracy. Blisko stąd także do dużych centrów handlowych, takich jak Galeria Echo, szkół, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego i Politechniki Świętokrzyskiej. Z Osiedlem Na Górnej sąsiaduje dzielnica Bocianek Kielce. Deweloper oferuje na powstałym osiedlu lokale różnego metrażu, dlatego mogą tu zamieszkać szukający przytulnej kawalerki, jak i ci, dla których najważniejszy jest luksus i przestrzeń. Balkony oraz tarasy, klatki schodowe, piwniczki – wszystko to sprawia, że mieszkania deweloperskie Na Górnej sprzedają się wyjątkowo szybko i wyznaczają standardy dla rynku nieruchomości mieszkaniowych w Kielcach.

Kielce to tylko początek

Postawiliśmy na budownictwo mieszkaniowe – Kielce to dopiero wstęp do naszych dalszych działań. Chcemy rozwijać się i tworzyć przyjazne przestrzenie do życia i pracy także w innych, dużych miastach Polski. Naszą misją jest znajdowanie atrakcyjnych miejsc, w których mogą powstać wygodne, bezpieczne, ciche, zielone osiedla dostosowane do potrzeb rodzin, chcących pozostać w danym mieście na dłużej.

Ostatnie lata to czas zwiększonego popytu na mieszkania – Kielce są jednym z miast, w którym tendencja ta jest wyraźnie widoczna. Trzeba jednak pamiętać, że potrzeby osób poszukujących wymarzonej przestrzeni stale rosną, zmieniają się, dlatego sukces przyszłych inwestycji zależy od stopnia ich zaspokojenia. Naszą misją jest budowa mieszkań, które prezentują wysoki standard oraz jakość dewelopera, w których każdy znajdzie cichą przystań, gdzie chce się żyć i mieszkać.

W związku z rosnącym zainteresowaniem nowymi mieszkaniami coraz większą inwencją będą mogli wykazać się deweloperzy. Kielce stwarzają ogromne możliwości, które staramy się wykorzystywać. Na celowniku mamy również inne regiony Polski, w których już wkrótce rozpoczniemy działania.
Pokaz pełny opis

Aktualności

Zdjęcie wiadomości
Oferta specjalna w inwestycji Osiedle na Górnej - Etap IV
Promocja

Dowiedz się więcej
Do końca promocji zostało 23 dni
Zobacz wszystkie

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Kraków Kielce
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Toplokum Sp. z o.o.
Kielce, ul. Warszawska 158

pokaż numer

biuro sprzedaży Apartamenty Gałczyńskiego
Kraków, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 33

pokaż numer

biuro sprzedaży inwestycji Osiedle na Górnej
Kielce, ul. Warszawska 158

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę