zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Tętnowski Development

Tętnowski Development - firma deweloperska realizująca mieszkaniowe inwestycje w Krakowie. Doświadczenie w działalności deweloperskiej jest gwarancją w sprawnej realizacji projektów mieszkaniowych w sposób profesjonalny. Sprawdź!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków

Opis firmy - Tętnowski Development

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, stawiając sobie za cel świadczenie profesjonalnych i dopasowanych do potrzeb naszych klientów usług.

Pierwszą zrealizowaną inwestycją jest „DOM POD KLONAMI” położony w niedużej odległości od centrum Krakowa przy ul. Wrocławskiej. Niepowtarzalny budynek o charakterystycznym rysie architektonicznym stał się naszą wizytówką oraz siedzibą firmy.

Za kolejny zrealizowany projekt mieszkaniowy „MAGNOLIE”, usytuowany przy ul. Wiarusa na granicy Krakowa i Zielonek firma Tętnowski Development otrzymała w 2010 roku tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Developera Roku.

Realizując wszystkie nasze inwestycje przywiązujemy dużą uwagę do standardu i jakości wykonywanych prac.

Zdobyte doświadczenie i cele, które sobie stawiamy pozwalają na ciągłe podnoszenie atrakcyjności i jakości proponowanych przez nas usług.

Tętnowski Development - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

84 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 12 940 osób