Targo S.A.

Gdynia, ul. Inżynierska 78
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdynia

TARGO S.A. jest gdyńską spółką deweloperską działającą na trójmiejskim rynku nieruchomości od ponad 15 lat. W tym czasie firma zdobyła bogate doświadczenie szczególnie z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Dzięki dyspozycji własnej firmy wykonawczej, inwestycje zawsze realizowane są na czas przy zachowaniu wysokiego standardu jakości wykończenia mieszkań.
Do tego celu TARGO S.A. stosuje najnowocześniejszą technologię i innowacyjne rozwiązania.

Kreowane przez dewelopera przestrzenie są funkcjonalne, komfortowe i estetyczne. Dzięki starannie dobranej lokalizacji każdej inwestycji, przyszli lokatorzy będą mogli cieszyć się wygodnym życiem i dostępem do rozbudowanej infrastruktury.

Do inwestycji spółki należą między innymi takie realizacje jak Osiedle Chabrowa przy ul. Chabrowej w Gdyni czy Signum przy ul. Żelaznej. Mieszkania charakteryzują się funkcjonalnością nawet w przypadku najmniejszych metraży dzięki czemu klienci nie muszę rezygnować z wymarzonej aranżacji wnętrza. Przestronne balkony i tarasy oraz przeszklone narożniki dodają mieszkaniu lekkości, a także dodatkowo w optyczny sposób powiększają pomieszczenia tworząc wygodną przestrzeń do życia.


Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Gdynia
Wybrane filtry:
Kamienica pod Lipami, nowe mieszkania, Targo S.A., ul. Lipowa 28, Wielki Kack (Fikakowo), Gdynia Oferta szczegóły link
3D
od 10 500 zł/m²

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Targo S.A.
Gdynia, ul. Inżynierska 78

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę