Logo
Filtry

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Pionki

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 46,30 m², Pionki, Aleje Lipowe, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 46,30 m² z osobną kuchnią, Aleje Lipowe

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ - ALEJE LIPOWE, PIONKI - GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,3 m2, położone na parterze w zadbanym budynku w Pionkach przy ul. Aleje Lipowe. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD: lodówkę, zamrażarkę, płytę gazową, piekarnik, p...

    więcej »

    homfi

    340 000 zł

    Pionki, Aleje Lipowe

    2 pok.

    46,30 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 37,50 m², Pionki, Dębowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 37,50 m² z balkonem, Dębowa

    DWUPOKOJOWE MIESZKANIE TUŻ PRZY LESIE W PIONKACH Z przyjemnością przedstawiam Państwu doskonale zlokalizowane mieszkanie na sprzedaż, usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwej Puszczy Kozienickiej. To doskonała oferta dla entuzjastów natury oraz tych, którzy cenią sobie spokój i intymność. Mie...

    więcej »

    homfi

    285 000 zł

    Pionki, Dębowa

    2 pok.

    37,50 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    2 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie radomskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    7 472 zł/m²

    23.86%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania dwupokojowe na sprzedaż w Pionkach - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w Pionkach: 7 472 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 7 600 zł/m²
    • z tarasem: 7 600 zł/m²
  • Najmniejszy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 38 m²
  • Największy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 46 m²
  • Procentowy podział dwupokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 50,0%

Trendy rynkowe - mieszkania dwupokojowe w Pionkach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny pozostały bez zmian
  • Ceny dwupokojowych mieszkań na sprzedaż w Pionkach są o 80,25% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie mieszkania dwupokojowego

  • Średnia cena dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w Pionkach wynosi 312 500 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 462 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026