Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Potok

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
1 516 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 184,00 m², Potok, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 184,00 m², Potok

    Oferuję na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny w Potoku. Nieruchomość wraz z budynkiem gospodarczym znajduje się na ok. 12 arowej działce ogrodzonej z trzech stron. Łączna Powierzchnia domu to ok. 184m2 i składa się z trzech poziomów: niskiego parteru, piętra oraz poziomu strychu. Poziom parteru: ku...

    więcej »

    Metrohouse

    279 000 zł

    Potok

    5 pok.

    184,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 184 do 184 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Potok - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 184,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 279 000 zł.