zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

SPON to grupa agencji z Trójmiasta. Biura nieruchomości oferujące mieszkania na sprzedaż i wynajem w Gdansku, Gdyni, Sopocie i okolicach. Sprawdź ogłoszenia SPON!
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Gdynia

Opis firmy - Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami jest najstarszą organizacją zawodową pośredników w obrocie nieruchomościami w Polsce. Od 20 lat działają w niej pośrednicy głównie z województwa pomorskiego. SPPON jest jednym z kilkunastu krajowych Stowarzyszeń regionalnych zrzeszonych w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w Warszawie.
 
Do głównych celów Stowarzyszenia należy wzmacnianie wizerunku pośrednika w obrocie nieruchomościami, a także innych grup zawodowych profesjonalistów rynku nieruchomości, kontrola przestrzegania standardów i zasad etyki zawodowej, wzmacnianie współpracy między członkami Stowarzyszenia, integracja środowiska pośredników, a także prowadzenie działalności na rzecz wysokiego poziomu usług profesjonalistów rynku nieruchomości i stałe podnoszenie ich kwalifikacji.
 
Obecnie Stowarzyszenie liczy ponad 200 członków, będących właścicielami lub pracownikami najbardziej renomowanych Agencji Nieruchomości, działających na terenie całego województwa pomorskiego i nie tylko.
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertami naszych członków na portalu tabelaofert.pl