zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sokołowscy Nieruchomości Sp. j.

Zajmujemy się zarówno pośrednictwem, jak i działalnością deweloperską. Całe lata spędzone aktywnie na rynku pozwoliły nam nabrać wielu bezcennych doświadczeń, które pozwalają bezustannie wznosić jakość naszych usług na wyższy poziom.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Białystok
Kontakt

Opis firmy - Sokołowscy Nieruchomości

Czego oczekujesz od wymarzonej firmy deweloperskiej? Z pewnością zależy Ci na znalezieniu grupy ekspertów, którzy wykażą się nie tylko szeroką wiedzą, lecz także znajomością potrzeb Klienta, maksymalną przystępnością i bogatym doświadczeniem. Jeśli więc Ty także poszukujesz profesjonalnej firmy deweloperskiej na terenie Białegostoku, trafiłeś w najlepsze z możliwych miejsc! Dlaczego warto więc nawiązać współpracę właśnie z nami? Zapraszamy do lektury – zapoznajmy się!

Kim jesteśmy
Nazywamy się Sokołowscy Nieruchomości Sp.J. i jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży nieruchomości. Zajmujemy się zarówno pośrednictwem, jak i działalnością deweloperską, a firmę prowadzimy już od roku 2008. Całe lata spędzone aktywnie na rynku pozwoliły nam nabrać wielu bezcennych doświadczeń, które pozwalają bezustannie wznosić jakość naszych usług na wyższy poziom.

Każdy profesjonalny deweloper zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele dobrego może wyświadczyć swoim Klientom dzięki stałemu rozwijaniu zakresu swoich usług. Staramy się świecić przykładem pod tym względem i działać z maksymalnym zaangażowaniem we wszystkich gałęziach rynku nieruchomości.

Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w nabyciu, sprzedaży lub wynajęciu nieruchomości, jesteś w odpowiednim miejscu! Staniemy na wysokości zadania, by wykonać Twoje zlecenie profesjonalnie i pozwolić Ci zapomnieć o wszelkich mozolnych formalnościach na czas jego realizacji. Dołącz do setek zadowolonych Klientów i działaj razem z nami! Do zobaczenia!

Sokołowscy Nieruchomości - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry: