Sokołowscy Nieruchomości

Białystok, ul. Legionowa 28 lok. 402
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje
49 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Białystok
Czego oczekujesz od wymarzonej firmy deweloperskiej? Z pewnością zależy Ci na znalezieniu grupy ekspertów, którzy wykażą się nie tylko szeroką wiedzą, lecz także znajomością potrzeb Klienta, maksymalną przystępnością i bogatym doświadczeniem. Jeśli więc Ty także poszukujesz profesjonalnej firmy deweloperskiej na terenie Białegostoku, trafiłeś w najlepsze z możliwych miejsc! Dlaczego warto więc nawiązać współpracę właśnie z nami? Zapraszamy do lektury – zapoznajmy się!

Kim jesteśmy
Nazywamy się Sokołowscy Nieruchomości Sp.J. i jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży nieruchomości. Zajmujemy się zarówno pośrednictwem, jak i działalnością deweloperską, a firmę prowadzimy już od roku 2008. Całe lata spędzone aktywnie na rynku pozwoliły nam nabrać wielu bezcennych doświadczeń, które pozwalają bezustannie wznosić jakość naszych usług na wyższy poziom.

Każdy profesjonalny deweloper zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele dobrego może wyświadczyć swoim Klientom dzięki stałemu rozwijaniu zakresu swoich usług. Staramy się świecić przykładem pod tym względem i działać z maksymalnym zaangażowaniem we wszystkich gałęziach rynku nieruchomości.

Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w nabyciu, sprzedaży lub wynajęciu nieruchomości, jesteś w odpowiednim miejscu! Staniemy na wysokości zadania, by wykonać Twoje zlecenie profesjonalnie i pozwolić Ci zapomnieć o wszelkich mozolnych formalnościach na czas jego realizacji. Dołącz do setek zadowolonych Klientów i działaj razem z nami! Do zobaczenia!
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Białystok
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Sokołowscy Nieruchomości
Białystok, ul. Legionowa 28 lok. 402

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę