zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sobola Biel

Sobola Biel to firma deweloperska zajmującą się działalnością budowlaną w Suwałkach. Nasze deweloperskie doświadczenie gwarantuje sukces w realizacji projektów w profesjonalny sposób. Sprawdź!
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Suwałki

Opis firmy - Sobola Biel

Sobola Biel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku zrealizuje aktualnie na terenie Suwałk duże osiedle z zabudową wielorodzinną.

Wybierając miejsce dla wyjątkowego i unikatowego w skali projektu deweloperskiego jakim jest Sobola Biel, szczególną wagę przywiązaliśmy do walorów krajobrazowych i funkcjonalności, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrodnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską. J

ako priorytet przy realizacji każdego etapu przedsięwzięcia, stawiamy zadowolenie klienta a detal, często lekceważony, jest naszym znakiem firmowym. Oferujemy wysoki standard apartamentów o niepowtarzalnym charakterze w bardzo konkurencyjnych cenach.

Sobola Biel - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

25 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 385 osób