zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sobola Biel

Sobola Biel - mieszkaniowy deweloper działający w Suwałkach. Nasze deweloperskie doświadczenie gwarantuje sukces w sprawnej realizacji projektów mieszkaniowych w sposób profesjonalny. Sprawdź naszą ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Suwałki

Opis firmy - Sobola Biel

Sobola Biel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku zrealizuje aktualnie na terenie Suwałk duże osiedle z zabudową wielorodzinną.

Wybierając miejsce dla wyjątkowego i unikatowego w skali projektu deweloperskiego jakim jest Sobola Biel, szczególną wagę przywiązaliśmy do walorów krajobrazowych i funkcjonalności, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrodnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską. J

ako priorytet przy realizacji każdego etapu przedsięwzięcia, stawiamy zadowolenie klienta a detal, często lekceważony, jest naszym znakiem firmowym. Oferujemy wysoki standard apartamentów o niepowtarzalnym charakterze w bardzo konkurencyjnych cenach.

Nasza oferta

34 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 12 592 osoby