zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Słoneczne Kliny II sp. z o.o sp. k.

Słoneczne Kliny II sp. z o.o sp. k. mieszkaniowy deweloper realizujący inwestycje w Krakowie. Doświadczenie deweloperskie jest gwarancją sukcesu w realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Sprawdź naszą aktualną ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Kraków

Opis firmy - Słoneczne Kliny II

Inwestorem wybudowanego wielorodzinnego budynku mieszkalnego oznaczonego symbolem A, jest spółka celowa o nazwie „WIND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Na Klinach” spółka komandytowa. Spółka została zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w kwietniu 2012 roku pod numerem KRS 0000418199. Właścicielami spółki są: Rafał Ziętek oraz „RAFIS” Rafał Ziętek i Wspólnicy Spółka Jawna oraz WIND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Inwestorem będącego w budowie zespołu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wraz z układem komunikacyjnym jest spółka celowa „SUNHOUSE INVESTMENT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, która została założona dnia 6 czerwca 2013 roku pod numerem KRS 0000466607.

Wspólnikami Spółki są: Rafał Ziętek oraz „RAFIS Rafał Ziętek i Wspólnicy” Spółka Jawna oraz SUNHOUSE INVESTMENT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Wyżej wymienione Spółki zostały powołane w celu realizacji etapu I przedsięwzięcia deweloperskiego polegającego na realizacji osiedla Słoneczne Kliny przy ul. Komuny Paryskiej i Spacerowej w Krakowie
Sprzedaż i marketing prowadzony jest we współpracy z redNet24 oraz z biurem nieruchomości Only Estate posiadającym doświadczenie w prowadzeniu, realizacji i sprzedaży projektów deweloperskich w Krakowie m.in.: Angel Plaza, Angel City, Plac na Groblach.

Słoneczne Kliny II - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11547 osób