zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

SŁAWBUD

Łomianki, ul. Warszawska 189
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Marki, Łomianki Dolne

W czerwcu 2010 roku powołana została Spółka SŁAWBUD, która kontynuuje działalność deweloperską firmy SŁAWBUD, działającej na rynku budowlanym od 1996 roku.

Głównym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest budowa osiedli, jak również kameralnych budynków jednorodzinnych i domów w okolicach Warszawy, większość z nich powstała w podwarszawskich Łomiankach.

Rzetelność, terminowość i wysoki standard pracy zapewniły spółce SŁAWBUD doskonałą opinię i ugruntowaną pozycję. Budujemy przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań, proponując klientom budynki funkcjonalne, nowoczesne w formie i niedrogie w eksploatacji.

Spółka SŁAWBUD posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników i profesjonalny sprzęt. Stawiamy nowoczesne, energooszczędne i zdrowe domy o niskim zapotrzebowaniu na energię cieplną i niskich kosztach eksploatacji.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Marki Łomianki Dolne
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

SŁAWBUD
Łomianki, ul. Warszawska 189

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę