zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

SŁAWBUD

SŁAWBUD to deweloper z Łomianek z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, który dba o utrzymanie najwyższego standardu świadczonych usług oraz kompleksową obsługę Klientów.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Łomianki
Kontakt

Opis firmy - SŁAWBUD

W czerwcu 2010 roku powołana została Spółka SŁAWBUD, która kontynuuje działalność deweloperską firmy SŁAWBUD, działającej na rynku budowlanym od 1996 roku.

Głównym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest budowa osiedli, jak również kameralnych budynków jednorodzinnych i domów w okolicach Warszawy, większość z nich powstała w podwarszawskich Łomiankach.

Rzetelność, terminowość i wysoki standard pracy zapewniły spółce SŁAWBUD doskonałą opinię i ugruntowaną pozycję. Budujemy przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań, proponując klientom budynki funkcjonalne, nowoczesne w formie i niedrogie w eksploatacji.

Spółka SŁAWBUD posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników i profesjonalny sprzęt. Stawiamy nowoczesne, energooszczędne i zdrowe domy o niskim zapotrzebowaniu na energię cieplną i niskich kosztach eksploatacji.

SŁAWBUD - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe