Sea Park Sp. z o.o.

Gdańsk, Jana Kilińskiego 9A
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdańsk
Za realizację inwestycji Bulvar Apartments odpowiada spółka Sea Park, w skład której wchodzą znane podmioty z branży deweloperskiej - PB Górski, RWS Investment Group i INTUO. Niezaprzeczalni liderzy wśród trójmiejskich deweloperów, cieszący się ogromnym doświadczeniem - dostrzegli duży potencjał w jednej z najbardziej lubianych przez gdańszczan dzielnicy Przymorze.

PB GÓRSKI to deweloper, który od 38 lat jest obecny na pomorskim rynku. Wśród realizacji dewelopera znajdują się eleganckie inwestycje w prestiżowych lokalizacjach Trójmiasta.

RWS INVESTMENT GROUP to prężnie rozwijająca się spółka inwestycyjna. Jej domeną jest budowa obiektów komercyjnych, w szczególności parków handlowych.

INTUO specjalizuje się zarówno w budowaniu nowoczesnych apartamentów, biurowców i mieszkań, jak i eleganckich, stylizowanych na czasy przedwojenne budynków.
 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu każdego z deweloperów - Spółka Sea Park stworzyła wyjątkową ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Gdańsk
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Sea Park Sp. z o.o.
Gdańsk, Jana Kilińskiego 9A

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę