zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sea Park Sp. z o.o.

Sea Park Sp. z o.o. - deweloper zajmujący się działalnością budowlaną w miejscowości Gdańsk. Doświadczenie deweloperskie jest gwarancją powodzenia w sprawnej realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Sprawdź!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdańsk
Kontakt

Opis firmy - Sea Park

Za realizację inwestycji Bulvar Apartments odpowiada spółka Sea Park, w skład której wchodzą znane podmioty z branży deweloperskiej - PB Górski, RWS Investment Group i INTUO. Niezaprzeczalni liderzy wśród trójmiejskich deweloperów, cieszący się ogromnym doświadczeniem - dostrzegli duży potencjał w jednej z najbardziej lubianych przez gdańszczan dzielnicy Przymorze.

PB GÓRSKI to deweloper, który od 38 lat jest obecny na pomorskim rynku. Wśród realizacji dewelopera znajdują się eleganckie inwestycje w prestiżowych lokalizacjach Trójmiasta.

RWS INVESTMENT GROUP to prężnie rozwijająca się spółka inwestycyjna. Jej domeną jest budowa obiektów komercyjnych, w szczególności parków handlowych.

INTUO specjalizuje się zarówno w budowaniu nowoczesnych apartamentów, biurowców i mieszkań, jak i eleganckich, stylizowanych na czasy przedwojenne budynków.
 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu każdego z deweloperów - Spółka Sea Park stworzyła wyjątkową ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: