zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

SANBET Development

SANBET Development - firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe Wrocław, Ślęza. Deweloperskie doświadczenie jest gwarancją sukcesu w realizacji projektów w sposób profesjonalny. Sprawdź!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • lokale użytkowe
  • Wrocław, Ślęza
Kontakt

Opis firmy - SANBET Development

SANBET DEVELOPMENT to deweloper w pełni oparty na polskim kapitale, jako jeden z nielicznych na rynku realizujący projekty w oparciu o własne środki finansowe, certyfikowany systemem zarządzania jakością ISO 9001:2008. Deweloper do dziś zakończył realizację siedmiu inwestycji mieszkaniowych oddając do użytku ponad 500 mieszkań i domów jednorodzinnych oraz 70 lokali użytkowych.

Jesteśmy firmą o ponad 25-letnim doświadczeniu w działalności budowlanej, wiarygodną, solidną, o ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa. Jako jeden z nielicznych deweloperów inwestycje mieszkaniowo - usługowe realizujemy z własnych środków finansowych. Wszystkie inwestycje charakteryzuje staranny wybór ich lokalizacji, tak aby Klienci mieli możliwość wyboru swojego wymarzonego mieszkania spośród najatrakcyjniejszych dzielnic Wrocławia i jego najbliższych okolic.

Elastyczne podejście rynkowe, profesjonalna i doświadczona kadra pracowników oraz nastawienie na ciągły rozwój pozwala w pełni realizować oczekiwania najbardziej wymagających Klientów dostarczając komfortowe lokale w dogodnych lokalizacjach. W swojej działalności kierujemy się rzetelną i profesjonalną obsługą klienta, która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji sprzedażowych. Największym sukcesem dla nas jest zadowolenie i bezpieczeństwo klientów, którzy nam zaufali.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: