zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Samson Dom sp. z o.o.

Budujemy domy jednorodzinne, mieszkania, apartamenty oraz lokale usługowe. Tworzymy budynki wolnostojące, zabudowy bliźniacze i szeregowe. Nie odstępujemy na krok obecnych trendów czy zapotrzebowania rynku. Dbamy o wszelkie niezbędne aspekty, tak ważne w realizowaniu Twoich marzeń.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Łódź
Kontakt

Opis firmy - Samson Dom

Co nas wyróżnia
Niezwykle bogate doświadczenie w sprzedaży naszych inwestycji sprawia, że każdego roku setki nowych rodzin powierzają nam realizację swoich marzeń. Budujemy domy jednorodzinne, mieszkania, apartamenty oraz lokale usługowe. Tworzymy budynki wolnostojące, zabudowy bliźniacze i szeregowe. Nie odstępujemy na krok obecnych trendów czy zapotrzebowania rynku.

Warto nam zaufać
Doskonale znamy branże zarówno deweloperską, jak i budowlaną. Ponadto nieustannie rozwijamy się podnosząc wciąż jakość oraz bezpieczeństwo naszych usług. Dbamy o każdy detal niezwykle starannie dobierając wszelkich podwykonawców dla poszczególnych inwestycji. Dbamy o wyjątkowe lokalizacje, a także zróżnicowanie cenowe naszych propozycji. Dbamy o wszelkie niezbędne aspekty, tak ważne w realizowaniu Twoich marzeń.

Nasza oferta

3 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:
Green West II, nowe domy, Samson Dom sp. z o.o., ul. Złotno 137/139, Polesie (Złotno), Łódź Oferta szczegóły link
nowość
od 649 000 zł
Złoty Dąb IV, nowe domy, Samson Dom sp. z o.o., ul. Podchorążych 47, Polesie (Złotno), Łódź Oferta szczegóły link
nowość
od 729 000 zł
Sokołówka Residence, nowe mieszkania, Samson Dom sp. z o.o., ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Bałuty (Julianów), Łódź Oferta szczegóły link
nowość
od 379 900 zł