zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

RWS Investment Group

Gdańsk, ul. Partyzantów 8/53
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
1 oferty

Nasi agenci

Aleksandra Stolarczyk - RWS Investment Group

Aleksandra Stolarczyk

pokaż numer

Liczba ofert: 1

Wojciech - RWS Investment Group

Wojciech

pokaż numer

Liczba ofert: 1

Zobacz wszystkich (2)

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • działki
  • Gdańsk
RWS Investment Group - To działająca od lat, prężnie rozwijająca się spółka inwestycyjna. Naszą domeną jest budowa obiektów komercyjnych, w szczególności parków handlowych. W kręgu naszej działalności są także obiekty biurowe, hotelowe oraz mieszkaniowe. Ponadto komercjalizujemy, zarządzamy obiektami, a także przeprowadzamy procesy ich sprzedaży. Doświadczenie i wiedza, którą zdobyliśmy, pozwala na aktywne i sprawne funkcjonowanie na rynku nieruchomości. Współpraca z sieciowymi markami jest gwarancją stabilności i bezpieczeństwa finansowego każdej inwestycji. Rzetelność i profesjonalizm to dla nas droga do sukcesu.

Naszą siłą jest zespół fachowców i entuzjastów branży nieruchomości. Na sukces RWS Investment Group składa się zespół architektów, inżynierów, specjalistów ds. komercjalizacji, prawników oraz finansistów. Dzięki temu zyskujemy uznanie klientów i umacniamy swoją pozycję na rynku. Planujemy kolejne inwestycje na rynku nieruchomości. Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów z dostarczanych im powierzchni.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj
Sortuj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Gdańsk
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

RWS Investment Group
Gdańsk, ul. Partyzantów 8/53

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę