zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

RWS Investment Group

RWS Investment Group to działająca od lat, prężnie rozwijająca się spółka inwestycyjna. Współpraca z sieciowymi markami jest gwarancją stabilności i bezpieczeństwa finansowego każdej inwestycji. Rzetelność i profesjonalizm to dla nas droga do sukcesu. Naszą siłą jest zespół fachowców i entuzjastów branży nieruchomości.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • działki
  • Gdańsk
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Wojciech - RWS Investment Group

Wojciech

pokaż numer

Opis firmy - RWS Investment Group

RWS Investment Group - To działająca od lat, prężnie rozwijająca się spółka inwestycyjna. Naszą domeną jest budowa obiektów komercyjnych, w szczególności parków handlowych. W kręgu naszej działalności są także obiekty biurowe, hotelowe oraz mieszkaniowe. Ponadto komercjalizujemy, zarządzamy obiektami, a także przeprowadzamy procesy ich sprzedaży. Doświadczenie i wiedza, którą zdobyliśmy, pozwala na aktywne i sprawne funkcjonowanie na rynku nieruchomości. Współpraca z sieciowymi markami jest gwarancją stabilności i bezpieczeństwa finansowego każdej inwestycji. Rzetelność i profesjonalizm to dla nas droga do sukcesu.

Naszą siłą jest zespół fachowców i entuzjastów branży nieruchomości. Na sukces RWS Investment Group składa się zespół architektów, inżynierów, specjalistów ds. komercjalizacji, prawników oraz finansistów. Dzięki temu zyskujemy uznanie klientów i umacniamy swoją pozycję na rynku. Planujemy kolejne inwestycje na rynku nieruchomości. Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów z dostarczanych im powierzchni.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: