zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Red Co.

Inowrocław, ul. Studzienna 9
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
51 oferty

O nas

  Zakres działalności:

 • deweloper
 • mieszkania
 • Bydgoszcz
Red Co. jest firmą której podstawowym przedmiotem działalności jest działalność deweloperska polegająca na nabywaniu nieruchomości i budowaniu obiektów o przeznaczeniu mieszkaniowym, biurowym a następnie sprzedaży lub najmie lokali położonych w tych obiektach. Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu gruntu aż po przekazanie gotowych lokali naszym klientom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie.

Red Co. systematycznie rozwija swoją działalność. Realizuje oraz planuje zrealizować projekty deweloperskie na posiadanych oraz właśnie nabywanych nieruchomościach w Inowrocławiu i jego okolicach, Niemczu, Bydgoszczy oraz Toruniu.

Zależy nam na zapewnieniu Naszym mieszkańcom poczucia komfortu, zadowolenia i satysfakcji. Chcemy sprostać wymaganiom ludzi, posiadających wyższe oczekiwania w stosunku do inwestycji dewelopera. Nasi Klienci zwykle doskonale wiedzą, czego chcą i potrafią to wybrać, choć zawsze wszystkim chętnie służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Chcemy aby nasze inwestycje realizowane były w najlepszych lokalizacjach. Patrząc bardziej globalnie, zależy nam na podnoszeniu jakości przestrzeni miejskiej i życia mieszkańców oraz podwyższaniu standardów w środowisku deweloperskim.

Wszystkie inwestycje planujemy z dużą starannością: dokładnie analizujemy lokalizacje pod nasze inwestycje, określamy właściwą funkcję użytkową zabudowy, projekty przedsięwzięć budowlanych przygotowujemy we współpracy z doświadczonymi biurami architektonicznymi, a realizację powierzamy doświadczonym i sprawdzonym firmom budowlanym nad którymi pieczę sprawuje wielopoziomowy nadzór : I – wykonawczy, II – inwestorski, III – bankowy.

Naszymi standardami są:
 • Jakość i rzetelność
 • Profesjonalny nadzór i zarządzanie
 • Ciekawa i nowoczesna architektura
 • Terminowość
 • Przejrzystość warunków zakupu
 • Starannie dobrane lokalizacje
 • Indywidualna opieka nad klientem
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Bydgoszcz
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Red Co.
Inowrocław, ul. Studzienna 9

pokaż numer

Biuro sprzedaży Łowicka 25
Bydgoszcz, ul. Powstańców Warszawy 4

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę