RealCo Property Investment & Development

Warszawa, ul. Krucza 24/26
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy, lokale użytkowe
  • Wrocław, Michałowice-Wieś
RealCo to firma deweloperska będąca częścią polskiej grupy kapitałowej Warsaw Equity.

Podstawą naszych działań są przywiązanie do tradycji i poszanowanie dla historycznej wartości, które wraz z poczuciem smaku i estetyki pozwalają odnawiać zabytkowe obiekty i nadawać wyjątkowy charakter okolicy, którą tworzą. Podejmujemy się wymagających realizacji związanych z renowacją historycznych nieruchomości, które dzięki naszej determinacji, wytrwałości i doświadczeniu odzyskują swój dawny blask. Cieszymy się, że wspólnie z naszymi Klientami i Partnerami możemy uwalniać potencjał zapomnianych budynków, jednocześnie zmieniając fragmenty miejskiej tkanki na lepsze.

Realco zostało założone w 2010 roku przez kadrę menadżerską z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz w branży finansowej. W 2011 roku firma weszła w skład polskiej grupy kapitałowej Warsaw Equity. Za nami przeprowadzone z sukcesem realizacje projektów o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 34 000 mkw. oraz o wartości blisko 243 000 000 zł. Nieustannie rozwijamy się, budując pozycję Realco na rynku jako solidnego i wiarygodnego dewelopera.

Największe polskie miasta, mimo dynamicznego rozwoju, nadal posiadają fragmenty zaniedbanych zabytkowych dzielnic i nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Pragniemy mieć czynny udział w poprawie estetyki naszych metropolii i nadrobić dystans, który w tej kwestii dzieli nas już nie tylko wobec Europy Zachodniej, ale również krajów regionu. Naszym nadrzędnym celem i najlepszą rekomendacją są zadowoleni klienci, którzy doceniają jakość realizowanych przez nas projektów i zaangażowanie w ich wykonanie.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Michałowice-Wieś Wrocław
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży Michałowice Parkowa
Michałowice-Wieś, ul. Poniatowskiego 39

pokaż numer

Biuro sprzedaży Młyn Maria
Wrocław, ul. Staromłyńska 4/18

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę