zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

PUH Akces

PUH Akces mieszkaniowy deweloper działający na rynku nieruchomości w Kołobrzegu. Nasze doświadczenie deweloperskie jest gwarancją powodzenia w realizacji inwestycji w sposób profesjonalny. Zapoznaj się z naszą ofertą!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kołobrzeg
Kontakt

Opis firmy - PUH Akces

Jako prężnie rozwijająca się firma deweloperska na rynku kołobrzeskim stawiamy na jakość świadczonych usług. Głównym obszarem naszej działalności jest budowa, sprzedaż oraz wynajem lokali mieszkalnych i usługowych w stanie developerskim. Nasze 25-letnie doświadczenie w branży to przede wszystkim zaufanie i zadowolenie ze zrealizowanych założeń. Szanujemy to, co dziś jest na wagę złota – czas, dlatego dotrzymanie terminów jest dla nas tak ważne.

Jakość wykorzystanych materiałów jak i odwaga w projektach architektonicznych sprawiają, że nasze lokale znajdują miłośników wśród tych mniej i bardziej wybrednych przyszłych Lokatorów.

Misją PUH Akces jest twórcze łączenie doświadczenia i nowoczesności. Wprowadzamy od lat innowacje, odpowiadając na oczekiwania rynku i potrzeby klientów.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: