Proins S.A.

Kraków, ul. Wapienna 2
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
59 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków

Deweloper z dwudziestoletnim stażem na rynku. Aktualnie jest to grupa firm wielokrotnie nagradzana m.in. tytułem Przedsiębiorstwa „FAIR PLAY”, Medalem Europejskim i statuetką Polski Sukces.

Podstawową firmą w Grupie PROINS jest PROINS S.A., której główną działalnością jest pozyskiwanie terenów, oraz kompleksowa bu-dowa budynków mieszkalnych i usługowych wraz z towarzyszącą im in-frastrukturą.

Grupa PROINS w tym czasie wybudowała mieszkania m.in. na osie-dlach przy ul. Raciborskiej, ul. Koziej, ul. Pagórkowej, ul. Pawlickiego, ul. Obozowej, ul. Żółtej Ciżemki, ul. Kawiory, ul. Krupniczej, wraz z pełną infrastrukturą techniczną.

Obecnie prowadzona jest inwestycja przy ul. Rydlówka i Walerego Sławka. W celu rozszerzenia swojej oferty została uruchomiona we własnej Fabryce Domów produkcja domów ekologicznych o konstrukcji szkieletowej.

Grupa PROINS zajmuje się również produkcją budowlano - monta-żową i wykonawstwem sieci i instalacji sanitarnych i przemysłowych, posiada własne zaplecze biurowe, magazynowe i warsztatowe. Ponadto dysponuje szeroką gamą sprzętu budowlanego i zaopatrzeniowego.

 

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Kraków
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Proins S.A.
Kraków, ul. Wapienna 2

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę