zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Proins S.A.

Proins to deweloper mieszkaniowy z Krakowa. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie. Zobacz nasze realizacje!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Kraków
Kontakt

Opis firmy - Proins

Deweloper z dwudziestoletnim stażem na rynku. Aktualnie jest to grupa firm wielokrotnie nagradzana m.in. tytułem Przedsiębiorstwa „FAIR PLAY”, Medalem Europejskim i statuetką Polski Sukces.

Podstawową firmą w Grupie PROINS jest PROINS S.A., której główną działalnością jest pozyskiwanie terenów, oraz kompleksowa bu-dowa budynków mieszkalnych i usługowych wraz z towarzyszącą im in-frastrukturą.

Grupa PROINS w tym czasie wybudowała mieszkania m.in. na osie-dlach przy ul. Raciborskiej, ul. Koziej, ul. Pagórkowej, ul. Pawlickiego, ul. Obozowej, ul. Żółtej Ciżemki, ul. Kawiory, ul. Krupniczej, wraz z pełną infrastrukturą techniczną.

Obecnie prowadzona jest inwestycja przy ul. Rydlówka i Walerego Sławka. W celu rozszerzenia swojej oferty została uruchomiona we własnej Fabryce Domów produkcja domów ekologicznych o konstrukcji szkieletowej.

Grupa PROINS zajmuje się również produkcją budowlano - monta-żową i wykonawstwem sieci i instalacji sanitarnych i przemysłowych, posiada własne zaplecze biurowe, magazynowe i warsztatowe. Ponadto dysponuje szeroką gamą sprzętu budowlanego i zaopatrzeniowego.

 

Proins - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

3 oferty

Filtruj
Wybrane filtry: