Proins S.A.

Kraków, ul. Wapienna 2
pokaż numer telefonu
Oferty:
3 inwestycje
147 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Kraków

Deweloper z dwudziestoletnim stażem na rynku. Aktualnie jest to grupa firm wielokrotnie nagradzana m.in. tytułem Przedsiębiorstwa „FAIR PLAY”, Medalem Europejskim i statuetką Polski Sukces.

Podstawową firmą w Grupie PROINS jest PROINS S.A., której główną działalnością jest pozyskiwanie terenów, oraz kompleksowa bu-dowa budynków mieszkalnych i usługowych wraz z towarzyszącą im in-frastrukturą.

Grupa PROINS w tym czasie wybudowała mieszkania m.in. na osie-dlach przy ul. Raciborskiej, ul. Koziej, ul. Pagórkowej, ul. Pawlickiego, ul. Obozowej, ul. Żółtej Ciżemki, ul. Kawiory, ul. Krupniczej, wraz z pełną infrastrukturą techniczną.

Obecnie prowadzona jest inwestycja przy ul. Rydlówka i Walerego Sławka. W celu rozszerzenia swojej oferty została uruchomiona we własnej Fabryce Domów produkcja domów ekologicznych o konstrukcji szkieletowej.

Grupa PROINS zajmuje się również produkcją budowlano - monta-żową i wykonawstwem sieci i instalacji sanitarnych i przemysłowych, posiada własne zaplecze biurowe, magazynowe i warsztatowe. Ponadto dysponuje szeroką gamą sprzętu budowlanego i zaopatrzeniowego.

 

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 3 ofert

Miasta:
Wszystkie Kraków
Wybrane filtry:
Przewóz 6, nowe mieszkania, Proins S.A., ul. Przewóz 6, Podgórze (Płaszów), Kraków Oferta szczegóły link
3D
od 404 565 zł
ul. Centralna - Etap I, nowe mieszkania, Proins S.A., ul. Centralna, Czyżyny, Kraków Oferta szczegóły link
3D
od 343 951 zł

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Proins S.A.
Kraków, ul. Wapienna 2

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę