zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pomorskie Domy

Gdańsk, ul. Kielnieńska 57
pokaż numer telefonu
Oferty:
5 inwestycji
21 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Gdańsk, Rumia

Pomorskie Domy to uznane przedsiębiorstwo deweloperskie, realizujące inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. Już od 12 lat budujemy w Gdańsku i Gdyni piękne, solidnie wykonane domy i mieszkania. Misja naszej firmy to realizacja projektów, które dostarczać będą przyjazną przestrzeń do życia - nasze inwestycje projektowane są przez najlepszych trójmiejskich architektów, a ich wykonanie powierzamy wyłącznie sprawdzonym i fachowym firmom budowlanym.

Stawiamy na jakość - nasze domy powstają z najlepszych materiałów, w oparciu o sprawdzone i skuteczne rozwiązania i technologie. Dbamy o to, by każdy etap procesu inwestycyjnego zrealizowany został zgodnie ze sztuką - kontrolę i nadzór budowlany powierzamy wyłącznie doświadczonym inżynierom i specjalistom budowlanym. Budujemy solidnie, fachowo i trwale. Z dumą prezentujemy zrealizowane przez nas projekty: Navio, Admiral, Premio, Meritum, Botanika (III etapy), Centaura (II etapy), Mały Port, Bursztynowy Zakątek (II etapy). W realizacji są już kolejne zadania deweloperskie: Trevo (Gdańsk Osowa) oraz EGO (Gdańsk Łostowice).

Pomorskie Domy.

Budujemy dla Ciebie.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 5 ofert

Miasta:
Wszystkie Rumia Gdańsk
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Pomorskie Domy
Gdańsk, ul. Kielnieńska 57

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę