zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

PÓŁNOC Nieruchomości

Agencja PÓŁNOC Nieruchomości z siedzibą w Krakowie działa w zakresie pośrednictwa, inwestycji i zarządzania nieruchomościami na terenie całego kraju.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Opole, Rzeszów, Poznań, Toruń, Gdańsk, Wrocław, Białystok, Olsztyn, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Warszawa, Ostrołęka, Zakopane, Pabianice, Tarnów, Wolbrom, Rypin, Świdnica, Myślenice

Opis firmy - PÓŁNOC Nieruchomości

PÓŁNOC Nieruchomości jest jedną z największych i najbardziej aktywnie działających sieci biur nieruchomości w Polsce. PÓŁNOC Nieruchomości to ceniona i uznana marka obecna na rynku nieruchomości od 1999 roku. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, w ciągu kilku lat stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm obsługujących polski rynek nieruchomości.
Właścicielem Sieci PÓŁNOC Nieruchomości jest spółka PÓŁNOC & PARTNERZY Sp. z o.o. będącą cześcią grupy kapitałowej notowanej na giełdzie w Warszawie od 2007 roku. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wysoką jakość usług oraz profesjonalizm naszym klientom zapewnia doświadczony zespół specjalistów. Jesteśmy podmiotem opiniotwórczym. Nasze wypowiedzi są cytowane przez media ogólnopolskie. Naszymi partnerami są między innymi: Dziennik Gazeta Prawna, Parkiet, Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, TVP, TV Biznes, TVN , stacje radiowe.

PÓŁNOC Nieruchomości - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 11534 osoby