zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

POC Partners Polska Sp. z o.o.

Darłowo, ul. Rybacka 16
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Darłowo

POC Partners to belgijska firma, która z sukcesem zrealizowała wiele inwestycji, głównie nad Morzem Północnym. Zasłynęło wybudowaniem w latach 90. pierwszego luksusowego apartamentowca w letniskowych Knokke, co nadało nowy kierunek rozwoju miejscowości, tak że Knokke stało się najmodniejszym kurortem Belgii, a wartość tamtejszych gruntów poszła mocno w górę.
POC specjalizuje się w apartamentach, które powstają nad samym morzem i właśnie takim projektem firma wkroczyła do Polski.

OC Partners Polska kończy właśnie budowę rezydencji Ultra Mar. Powstaje ona na nabrzeżu awanportu, czyli najdalej ku morzu wysuniętej części darłowskiego portu, a docelowo wejdzie w skład projektu nazywane Marina Royale.

POC zamierza się bowiem na długie lata związać z Darłowem, a w dalekosiężnych planach jest budowa osiedla z pełną infrastrukturą wypoczynkowo-sportową, na czele z polem golfowym.
Inwestorowi zależy na wsparciu i docenieniu lokalnej społeczności. Stąd decyzja o sponsoringu Klubu Kolarskiego BCM Nowatex Ziemia Darłowska.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Darłowo
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

POC Partners Polska Sp. z o.o.
Darłowo, ul. Rybacka 16

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę