zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

POC Partners Polska Sp. z o.o.

Najlepsze lokalizacje są w naszej naturze. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy punktem odniesienia w zakresie apartamentów z widokiem na morze i możemy zaoferować Państwu najpiękniejsze i najbardziej praktycznie zlokalizowane domy i apartamenty.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Darłowo
Kontakt

Opis firmy - POC Partners Polska

POC Partners to belgijska firma, która z sukcesem zrealizowała wiele inwestycji, głównie nad Morzem Północnym. Zasłynęło wybudowaniem w latach 90. pierwszego luksusowego apartamentowca w letniskowych Knokke, co nadało nowy kierunek rozwoju miejscowości, tak że Knokke stało się najmodniejszym kurortem Belgii, a wartość tamtejszych gruntów poszła mocno w górę.
POC specjalizuje się w apartamentach, które powstają nad samym morzem i właśnie takim projektem firma wkroczyła do Polski.

OC Partners Polska kończy właśnie budowę rezydencji Ultra Mar. Powstaje ona na nabrzeżu awanportu, czyli najdalej ku morzu wysuniętej części darłowskiego portu, a docelowo wejdzie w skład projektu nazywane Marina Royale.

POC zamierza się bowiem na długie lata związać z Darłowem, a w dalekosiężnych planach jest budowa osiedla z pełną infrastrukturą wypoczynkowo-sportową, na czele z polem golfowym.
Inwestorowi zależy na wsparciu i docenieniu lokalnej społeczności. Stąd decyzja o sponsoringu Klubu Kolarskiego BCM Nowatex Ziemia Darłowska.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: