zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

PMProf Sp. z o.o. sp. k.

Spółka PMProf Sp. z o.o. sp. k. jest przedsięwzięciem udziałowców związanych są z rynkiem deweloperskim oraz nieruchomości już od wielu lat. Należą do nich trzy osoby: Maciej Kuk, Profesor Henryk Gawron oraz Piotr Łunkiewicz.

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania

Opis firmy - PMProf

Maciej Kuk oraz Profesor Henryk Gawron to doświadczeni przedsiębiorcy działający nieprzerwanie od 30 lat w branży. Uczestniczyli w przygotowaniu do sprzedaży oraz pośrednictwie w sprzedaży większości nieruchomości, na których powstały inwestycje PWD Deweloper – jednego z większych deweloperów w Poznaniu, w tym „Marcelin Park” ul. Świerzawska I i II etap, „Ptasia 16”, Literacka 45 Poznań czy „Osiedle Park Podolany” ul. Jasielska Poznań. Uczestniczyli również w przygotowaniu do sprzedaży, oraz pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości, na których powstały także inwestycje jak „Bułgarska 57” Poznań – Inwestycja Vastbouw, „Lawendowe Osiedle” w Łodzi ul. Zamojska – Inwestycja SGI, inne inwestycje Grupy Deweloperskiej Partner.

Są założycielami i wspólnikami Wielkopolskiego Centrum Nieruchomości, które działa na rynku nieruchomości od 2000 roku. WCN prowadzi wielostronną działalność usługową związaną z obsługą rynku nieruchomości, szkoleniami zawodowymi, projektowaniem i budownictwem. Jest firmą o bogatym doświadczeniu zwłaszcza w zakresie obsługi rynku nieruchomości: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami i doradztwa w inwestowani

Piotr Łunkiewicz – PMProf Sp. z o.o. sp. k.;  Symbio Media Group Sp. z o.o.

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu kierunek Fizyka specjalność nadprzewodnictwo wysokotemperaturowe. Inwestor kilku spółek technologicznych. Od czterech lat jako inwestor oraz Prezes Zarządu zajmuje się między innymi produkcją innowacyjnych folii elektrostatycznych znajdujących swoje zastosowanie również w poligrafii. W ramach inwestycji LakeCity wniósł teren, na którym powstaje osiedle.

Nasza oferta

25 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 24 414 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.