zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Osiński i Syn sp. j.

Osiński i Syn Sp. j. to rodzinna firma budowlana, która oferuje mieszkania oraz lokale usługowe na sprzedaż w Strzelinie. Sprawdź naszą ofertę.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Strzelin

Opis firmy - Osiński i Syn

Firma Usługi Ogólnobudowlane “Osiński i Syn” jako Spółka cywilna powstała w styczniu 1997 w Strzelinie. W lipcu 2003 r. została przekształcona w Spółkę Jawną. Jesteśmy Firmą rodzinną, wspólnikami są Tadeusz Osiński, Arkadiusz Osiński i Tadeusz Wojciech Osiński. Od początku istnienia Firma bardzo dynamicznie się rozwija. Początkowo prowadziliśmy działalność w zakresie usług ogólnobudowlanych, jednak od maja 2001 naszą działalność poszerzyliśmy o handel hurtowy i detaliczny materiałami budowlanymi, otwierając własną Hurtownię Materiałów Budowlanych.

W kwietniu 2002 zostaliśmy akcjonariuszem Grupy PSB, co pozwoliło nam na poszerzenie asortymentu towarów oferowanych w naszej hurtowni.

Realizujemy własne projekty deweloperskie. Od 2008 roku wybudowaliśmy cztery budynki mieszkalne, w których powstało 146 nowoczesnych i komfortowych mieszkań. Wszystkie realizowane inwestycje zostały zakończone w umówionym terminie a klienci otrzymali Akty Notarialne. Obecnie zrealizowaliśmy inwestycję w Strzelinie przy ul. Kilińskiego 2, polegającą na przebudowie i rozbudowie istniejącego budynku. W wyniku przebudowy powstał budynek mieszkalno-usługowy mieszczący 21 mieszkań z balkonami i komórkami lokatorskimi. Na parterze i I piętrze znajduje się lokal biurowy mieszczący centralę Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Strzelinie.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe

Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 26 245 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.