zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Osiński i Syn sp. j.

Strzelin, ul. Dzierżoniowska 16 C
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
25 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Strzelin
Firma Usługi Ogólnobudowlane “Osiński i Syn” jako Spółka cywilna powstała w styczniu 1997 w Strzelinie. W lipcu 2003 r. została przekształcona w Spółkę Jawną. Jesteśmy Firmą rodzinną, wspólnikami są Tadeusz Osiński, Arkadiusz Osiński i Tadeusz Wojciech Osiński. Od początku istnienia Firma bardzo dynamicznie się rozwija. Początkowo prowadziliśmy działalność w zakresie usług ogólnobudowlanych, jednak od maja 2001 naszą działalność poszerzyliśmy o handel hurtowy i detaliczny materiałami budowlanymi, otwierając własną Hurtownię Materiałów Budowlanych.

W kwietniu 2002 zostaliśmy akcjonariuszem Grupy PSB, co pozwoliło nam na poszerzenie asortymentu towarów oferowanych w naszej hurtowni.

Realizujemy własne projekty deweloperskie. Od 2008 roku wybudowaliśmy cztery budynki mieszkalne, w których powstało 146 nowoczesnych i komfortowych mieszkań. Wszystkie realizowane inwestycje zostały zakończone w umówionym terminie a klienci otrzymali Akty Notarialne. Obecnie zrealizowaliśmy inwestycję w Strzelinie przy ul. Kilińskiego 2, polegającą na przebudowie i rozbudowie istniejącego budynku. W wyniku przebudowy powstał budynek mieszkalno-usługowy mieszczący 21 mieszkań z balkonami i komórkami lokatorskimi. Na parterze i I piętrze znajduje się lokal biurowy mieszczący centralę Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Strzelinie.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Strzelin
Wybrane filtry:
Osiedle Mickiewicza, nowe mieszkania, Osiński i Syn sp. j., ul. Adama Mickiewicza, Strzelin Oferta szczegóły link
3D
od 306 266 zł

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Osiński i Syn Sp. j.
Strzelin, ul. Dzierżoniowska 16 C

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę