Logo

Penthouse na sprzedaż, 118,00 m², 3 pokoje, oferta nr R3896029

4 026 670 zł

34 124 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Nueva Andalucia

3 pokoje, penthouse 118,00 m², oferta nr , R3896029, Nueva Andalucia
R3896029 - zdjęcie nr 0
R3896029 - zdjęcie nr 1
R3896029 - zdjęcie nr 2
R3896029 - zdjęcie nr 3
R3896029 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 118 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

118,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę