Logo

Penthouse na sprzedaż, 134,00 m², 3 pokoje, oferta nr R4199455

8 477 200 zł

63 263 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, La Mairena

3 pokoje, penthouse 134,00 m², oferta nr , R4199455, La Mairena
R4199455 - zdjęcie nr 0
R4199455 - zdjęcie nr 1
R4199455 - zdjęcie nr 2
R4199455 - zdjęcie nr 3
R4199455 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 134 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

134,00 m²

Strony świata:

południe (S), południowy zachód (SW)

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę