Logo

Penthouse na sprzedaż, 224,00 m², 3 pokoje, oferta nr R4072039

8 680 653 zł

38 753 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Fuengirola

3 pokoje, penthouse 224,00 m², oferta nr , R4072039, Fuengirola
R4072039 - zdjęcie nr 0
R4072039 - zdjęcie nr 1
R4072039 - zdjęcie nr 2
R4072039 - zdjęcie nr 3
R4072039 - zdjęcie nr 4
R4072039 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

224,00 m²

Strony świata:

południe (S), południowy wschód (SE)

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę