Logo

Penthouse na sprzedaż, 101,00 m², 3 pokoje, oferta nr R4047217

2 962 781 zł

29 334 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Fuengirola

3 pokoje, penthouse 101,00 m², oferta nr , R4047217, Fuengirola
R4047217 - zdjęcie nr 0
R4047217 - zdjęcie nr 1
R4047217 - zdjęcie nr 2
R4047217 - zdjęcie nr 3
R4047217 - zdjęcie nr 4
R4047217 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

101,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2024

Penthouse na sprzedaż, 3 pokoje, Hiszpania, Fuengirola, R4047217 | Tabelaofert.pl