Logo

Penthouse na sprzedaż, 133,00 m², 3 pokoje, oferta nr R4043536

4 768 425 zł

35 853 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Fuengirola

3 pokoje, penthouse 133,00 m², oferta nr , R4043536, Fuengirola
R4043536 - zdjęcie nr 0
R4043536 - zdjęcie nr 1
R4043536 - zdjęcie nr 2
R4043536 - zdjęcie nr 3
R4043536 - zdjęcie nr 4
R4043536 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

133,00 m²

Strony świata:

południe (S), południowy zachód (SW)

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę