Logo

Penthouse na sprzedaż, 107,00 m², 3 pokoje, oferta nr R4909093

3 051 792 zł

28 521 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Estepona

3 pokoje, penthouse 107,00 m², oferta nr , R4909093, Estepona
R4909093 - zdjęcie nr 0
R4909093 - zdjęcie nr 2
R4909093 - zdjęcie nr 3
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

107,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę