Logo

Penthouse na sprzedaż, 157,00 m², 3 pokoje, oferta nr R5016349

4 429 337 zł

28 212 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Elviria

3 pokoje, penthouse 157,00 m², oferta nr , R5016349, Elviria
R5016349 - zdjęcie nr 0
R5016349 - zdjęcie nr 1
R5016349 - zdjęcie nr 2
R5016349 - zdjęcie nr 3
R5016349 - zdjęcie nr 4
R5016349 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

157,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę