Logo

Penthouse na sprzedaż, 195,00 m², 3 pokoje, oferta nr R4593787

5 510 180 zł

28 257 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Benalmadena Costa

3 pokoje, penthouse 195,00 m², oferta nr , R4593787, Benalmadena Costa
R4593787 - zdjęcie nr 0
R4593787 - zdjęcie nr 1
R4593787 - zdjęcie nr 2
R4593787 - zdjęcie nr 3
R4593787 - zdjęcie nr 4
R4593787 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

195,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę