Logo

Penthouse na sprzedaż, 127,00 m², 3 pokoje, oferta nr R3226897

4 874 390 zł

38 381 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Altos de los Monteros

3 pokoje, penthouse 127,00 m², oferta nr , R3226897, Altos de los Monteros
R3226897 - zdjęcie nr 0
R3226897 - zdjęcie nr 1
R3226897 - zdjęcie nr 2
R3226897 - zdjęcie nr 3
R3226897 - zdjęcie nr 4
R3226897 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

127,00 m²

Strony świata:

zachód (W)

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę