Logo

Penthouse na sprzedaż, 92,00 m², 1 pokój, oferta nr R4770265

2 882 248 zł

31 329 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, La Cala De Mijas

1 pokój, penthouse 92,00 m², oferta nr , R4770265, La Cala De Mijas
R4770265 - zdjęcie nr 0
R4770265 - zdjęcie nr 1
R4770265 - zdjęcie nr 2
R4770265 - zdjęcie nr 3
R4770265 - zdjęcie nr 4
R4770265 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

92,00 m²

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę