Logo

Penthouse na sprzedaż, 132,00 m², 2 pokoje, oferta nr R5078986

9 078 445 zł

68 776 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Nueva Andalucia

2 pokoje, penthouse 132,00 m², oferta nr , R5078986, Nueva Andalucia
R5078986 - zdjęcie nr 0
R5078986 - zdjęcie nr 1
R5078986 - zdjęcie nr 2
R5078986 - zdjęcie nr 3
R5078986 - zdjęcie nr 4
R5078986 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

132,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę