Logo

Penthouse na sprzedaż, 108,00 m², 2 pokoje, oferta nr R4420414

3 768 115 zł

34 890 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, La Alcaidesa

2 pokoje, penthouse 108,00 m², oferta nr , R4420414, La Alcaidesa
R4420414 - zdjęcie nr 0
R4420414 - zdjęcie nr 1
R4420414 - zdjęcie nr 2
R4420414 - zdjęcie nr 3
R4420414 - zdjęcie nr 4
R4420414 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

108,00 m²

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę