Logo

Penthouse na sprzedaż, 139,00 m², 2 pokoje, oferta nr R4645729

3 149 280 zł

22 657 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Fuengirola

2 pokoje, penthouse 139,00 m², oferta nr , R4645729, Fuengirola
R4645729 - zdjęcie nr 0
R4645729 - zdjęcie nr 1
R4645729 - zdjęcie nr 2
R4645729 - zdjęcie nr 3
R4645729 - zdjęcie nr 4
R4645729 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

139,00 m²

Strony świata:

południe (S), południowy wschód (SE)

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę