Logo

Penthouse na sprzedaż, 83,00 m², 2 pokoje, oferta nr R4185256

1 822 598 zł

21 959 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Estepona

2 pokoje, penthouse 83,00 m², oferta nr , R4185256, Estepona
R4185256 - zdjęcie nr 0
R4185256 - zdjęcie nr 1
R4185256 - zdjęcie nr 2
R4185256 - zdjęcie nr 3
R4185256 - zdjęcie nr 4
R4185256 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

83,00 m²

Strony świata:

południe (S), południowy zachód (SW)

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę