Logo

Penthouse na sprzedaż, 167,00 m², 4 pokoje, oferta nr R5024173

3 810 501 zł

22 817 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Estepona

4 pokoje, penthouse 167,00 m², oferta nr , R5024173, Estepona
R5024173 - zdjęcie nr 0
R5024173 - zdjęcie nr 1
R5024173 - zdjęcie nr 2
R5024173 - zdjęcie nr 3
R5024173 - zdjęcie nr 4
R5024173 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

167,00 m²

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę