Logo

Obiekt na sprzedaż, 11,50 m², oferta nr 42544

38 130 zł

3 316 zł /m²

Rata 178 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Kamieńskiego Henryka Michała

Obiekt 11,50 m², oferta nr , 42544, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Kamieńskiego Henryka Michała
42544 - zdjęcie nr 0
42544 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja obiektu 11.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

3 316 zł

Powierzchnia:

11,50 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą