Logo

Obiekt na sprzedaż, 542,00 m², oferta nr 836324

265 000 zł

489 zł /m²

Rata 1 240 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt na sprzedaż 542 m², Fabryczna, Wola Krzysztoporska

Wola Krzysztoporska, Fabryczna

Obiekt 542,00 m², oferta nr , 836324, Wola Krzysztoporska, Fabryczna
836324 - zdjęcie nr 0
836324 - zdjęcie nr 1
836324 - zdjęcie nr 2
836324 - zdjęcie nr 3
836324 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 542 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

489 zł

Powierzchnia:

542,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą