Logo

Obiekt na sprzedaż, 2 000,00 m², oferta nr AG977899

6 300 000 zł

3 150 zł /m²

Rata 29 476 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Tupadły, Maślakowa

Obiekt 2 000,00 m², oferta nr , AG977899, Tupadły, Maślakowa
AG977899 - zdjęcie nr 0
AG977899 - zdjęcie nr 1
AG977899 - zdjęcie nr 2
AG977899 - zdjęcie nr 3
AG977899 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 2000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

3 150 zł

Powierzchnia:

2 000,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą